רפואה סינית בראשון לציון

בחירת מוסד רפואה סינית שונה במידת מה מבחירת מוסד רפואי מערבי. נכון שתמיד חשוב לבחור את המוסד הרפואי אשר יספק את המענה הטוב והיעיל ביותר על הצרכים האישיים שלכם, אך מפני שמדובר בתחום שעדיין הולך ומתפתח במדינת ישראל, חשוב שתדעו על הגורמים הייחודיים השונים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מוסד רפואה סינית בראשון לציון. בנוסף, חשוב שתקבלו מושג בסיסי על רפואה סינית באופן כללי.

מהי רפואה סינית?

רפואה סינית היא שיטה הוליסטית לריפוי טבעי אשר קיימת מזה אלפי שנים. בנוסף על שורשיה בתרבות המזרח הרחוק, בתקופה המודרנית תחום הרפואה הסינית התפתח וכיום ניתן למצוא לימודי רפואה סינית במזרח ובמערב גם יחד. מדובר בגישה הוליסטית שביסודה מונחת האמונה לפיה לכל אדם יש את היכולת המולדת להתגבר על כל מחלה ולהירפא באמצעים טבעיים. בנוסף, יש להתאים לכל אדם את שיטת הריפוי המתאימה עבורו, מתוך קשת רחבה ומגוונת של כלים: דיקור סיני, כוסות רוח, צמחי מרפא, שיאצו, צ' קונג וכן אימוץ הרגלי תזונה ייחודיים. אז אם אתם מעוניינים לקבל שירותי רפואה סינית בראשון לציון, המשיכו בקריאת המאמר ותיהנו מטיפים שיסייעו לכם לבחור את המקום המושלם עבורכם.

מספר טיפים לבחירת מוסד רפואה סינית בראשון לציון

ידע רפואי – בתחום של רפואה סינית דיקור איננו תהליך של החדרת מחטים ותו לא. על המטפל להיות בקיא במגוון רחב ככל האפשר של מודלים לריפוי האדם, כולל המודלים הרשמיים והמוכרים יותר בעולם המערבי. בכך שתבחרו מטפל אשר ניחן ביכולת להעשיר את הטיפול בכלים ממגוון רחב של מסורות ריפוי, אתם מגבירים את הסיכויים שלכם לקבל טיפול איכותי ויעיל יותר.
תעודת הסמכה רשמית – רפואה סינית היא ענף אשר התפתח לאורך אלפי שנים, תוך כדי התנסות מעשית, והיא אוצרת בתוכה מצבור אדיר של ידע מועיל. אם אתם מעוניינים לקבל שירותי רפואה סינית איכותיים, אין זה מספיק לבחור מטפל שעשה קורס של כמה שעות בדיקור. חשוב שהמטפל יחזיק בתעודת הכשרה כמטפל מוסמך מטעם מוסד בעל שם, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל.
שימוש במגוון כלים – מסורת הרפואה הסינית כוללת מגוון רחב של כלי ריפוי, ביניהם דיקור, כוסות רוח, צמחים, תזונה ועוד. בעת בחירת מוסד רפואה סינית בראשון לציון, מומלץ להתעקש על מטפל הבקיא במגוון כלים שונים ובעל היכולת לשלב ביניהם על הצד הטוב , על מנת להאיץ את יכולתכם להשתקם ולהירפא.
העצמת הלקוח – לפי מסורת הריפוי הסינית, מתפקידו של המטפל גם לחנך את המטופל ולהעניק לו את ההזדמנות לאמץ הרגלי חיים בריאים יותר. בנוסף על שימוש בכלים המעשיים שעומדים לרשותו, מטפל גם ילמד אתכם, למשל, כיצד לחיות חיים רגועים יותר או לאכול באופן המיטיב עם גופכם. כך המטפל למעשה יוצר אתכם מערכת יחסים שאינה מבוססת על יצירת תלות בין מטפל למטופל, אלא מערכת יחסים מעצימה ומעשירה.

הראה עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים